Club Holesovice

Vyzkoušejte vše, co ONEGYM nabízí

Užijte si non-stop přístup do posilovny, flexibilní členství, studentské slevy, výjimečné skupinové lekce, osobní tréninky, prostorná studia, která vás inspirují k ještě lepším výkonům a moderní vybavení, díky kterému se budete cítit co nejlépe.

Zaregistrujte se zde

Posilovna s nejnovějším vybavením pro každého

Vstup 24/7 pouze pro členy, panoramatický výhled na město, cvičení na terase, 1-50kg činky, posilovací stroje, olympijské zátěžové kotouče, 10m dráha, skupinovky na střeše, fresh proteinové koktejly a skvělá káva.

Zaregistrujte se zde

Učte se od profesionálů

Rozvíjejte své fyzické schopnosti a dosahujte výsledků. Vámi zvoleny osobní trenér vytvoří plán, který je přizpůsoben vašim cílům. V každém momentu vás bude podporovat a pomůže dosáhnout vašeho vysněného cíle.

powered by  Glofox

Vyberte si členství

ONE FIT - 12 Měsíců

1200 CZK

Závazné členství na 12 měsíců se splatností každý měsíc. Obsahuje neomezený vstup do posilovny 24/7 a všechny skupinové lekce. Bonus: jednorázová hodinová konzultace s osobním trenérem ONEGYM zdarma.

ONE FLEXI - Měsíčně

1500 CZK

Členství na dobu neurčitou. Obsahuje neomezený vstup do posilovny 24/7 a všechny skupinové lekce. Bonus: Jednorázová hodinová konzultace s osobním trenérem ONEGYM zdarma.

ONE MULTI - 12 Měsíců

1350 CZK

Závazné členství na 12 měsíců s přístupem do obou klubů ONEGYM se splatností každý měsíc. Obsahuje neomezený vstup do posilovny 24/7 a všechny skupinové lekce. Bonus: jednorázová hodinová konzultace s osobním trenérem ONEGYM zdarma.

Studentské členství

Studenti mohou ve ONEGYM cvičit s 20 % slevou

Zaregistrujte se zde

Google recenze zákazníku, kteří vyzkoušeli ONE GYM

Rating: 4.7 (213) ⭐⭐⭐⭐⭐

Miroslav

Joined 2024

Dude, this gym is seriously cool! It's all light and Scandinavian like style!, which is a total mood boost compared to those dark, dull gyms around. And the classes? So much fun! Trust me, you gotta check this place out for a workout that's actually enjoyable!

Ilona

Joined 2024

The most beutiful gym in Prague. Amazing views. Fully equiped with machines you can dream of. Staff is very friendly and helpful. For the price of the membership it is more six star review. It is must see for every gym enthusiast!

Kateřina

Joined 2024

My new favorite fitness center 😊 in the center right next to the exit from the Nádraží Holešovice metro station 👌 beautiful design, very nice staff.

Arina

Joined 2024

Best gym in Prague! Very modern, bright, the views are to die for! Equipment is great: I have been in fitness for over 10 years and can say this gym has everything for an amazing workout! 👍🏻

Matthew

Joined 2024

What a gym!!! Absolutely amazing and whatever your style of training is you will get a great workout in. The equipment is top notch and the studios are breathtaking with views over the river. Super friendly staff too. Best in Prague!

Martin

Joined 2024

Total satisfaction with everything. Lots of natural light, so no basement 😀
Sensational employees who are happy to advise you if you need help with something. I wish many satisfied clients Martin 👍💪