Club Pankrac

Vyzkoušejte vše, co ONEGYM nabízí

Užijte si non-stop přístup do posilovny, flexibilní členství, studentské slevy, výjimečné skupinové lekce, osobní tréninky, prostorná studia, která vás inspirují k ještě lepším výkonům a moderní vybavení, díky kterému se budete cítit co nejlépe.

Zaregistrujte se zde

Posilovna s nejnovějším vybavením pro každého

Vstup 24/7 pouze pro členy, panoramatický výhled na město, cvičení na terase, 1-50kg činky, posilovací stroje, olympijské zátěžové kotouče, 10m dráha, skupinovky na střeše, fresh proteinové koktejly a skvělá káva.

Zaregistrujte se zde

Učte se od profesionálů

Rozvíjejte své fyzické schopnosti a dosahujte výsledků. Vámi zvoleny osobní trenér vytvoří plán, který je přizpůsoben vašim cílům. V každém momentu vás bude podporovat a pomůže dosáhnout vašeho vysněného cíle.

powered by  Glofox

Vyberte si členství

ONE FIT - 12 Měsíců

1000 CZK

Závazné členství na 12 měsíců se splatností každý měsíc. Obsahuje neomezený vstup do posilovny 24/7 a všechny skupinové lekce. Bonus: jednorázová hodinová konzultace s osobním trenérem ONEGYM zdarma.

ONE FLEXI -Měsíčně

1500 CZK

Členství na dobu neurčitou. Obsahuje neomezený vstup do posilovny 24/7 a všechny skupinové lekce. Bonus: Jednorázová hodinová konzultace s osobním trenérem ONEGYM zdarma.

ONE FIT Multi - 12 Měsíců

1300 CZK

Závazné členství na 12 měsíců s přístupem do obou klubů ONEGYM se splatností každý měsíc. Obsahuje neomezený vstup do posilovny 24/7 a všechny skupinové lekce. Bonus: jednorázová hodinová konzultace s osobním trenérem ONEGYM zdarma.

Studentské členství

Studenti mohou ve ONEGYM cvičit s 20 % slevou

Zaregistrujte se zde

Google recenze zákazníku, kteří vyzkoušeli ONE GYM

Rating: 4.7 (213) ⭐⭐⭐⭐⭐

Lukáš

Joined 2023

I'm pretty sure you will be impressed and won't want to leave. That's how I felt.

Thuy

Joined 2024

Loved this boutique gym, everyone was very friendly, they had all the equipment I needed (and more!) - it was clean and had an awesome vibe. Also shout out to Raul, our PT session was really good!

Jana

Joined 2024

One of the best gyms i visited!
Bright, spacious, all the equipment you can think of.
Everything is new and changing rooms are perfectly clean.

Airat

Joined 2023

This is the best gym that I’ve been to in Prague: it’s new, it has a lot of space, it’s not crowded at all, all the inventory is new and diverse. Recommend it.

Lodewijk

Joined 2024

Great 24/7 gym, especially for business travelers staying in Prague 4. Clean, new equipment, and clean locker rooms including private shower cabins and lockers at no extra cost.

Hermina

Joined 2024

A great and beautiful gym where I feel really comfortable. Very nice staff, great group lessons. I can definitely recommend